HakkımızdaTeknoloji birikimimizi, ustalığımızı ve kazandığımız güveni 2005 yılında Sakarya Makine Sanayi çatısı altında topladık. Kurulduğumuz tarihten itibaren, geleneksel ilkelerimizi koruyarak her zaman en ileri teknolojiyi kullanmanın gerekliliğinin farkında olarak kısa süre içinde makine parkımızı genişletip 500 m² kapalı alanda hizmet veren, sektöründe söz sahibi firmalardan biri olduk.
  • 12 yıldır kalite anlayışımız ve müşterilerimizden aldığımız güç ile yarınlara sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Biz Sakarya Makine Sanayi ailesi olarak belirlediğimiz hizmet kalitesi ve sektör bazında en doğru yaptığımız işin altına imzamızı atmaya devam edeceğiz.
  • Kalite, güven ve doğru hizmet anlayışımızla beraberinde gelen müşteri portföyümüzü her zaman bir adım ileriyi taşımayı hedefleyen Sakarya Makine Sanayi şimdi olduğu gibi yarınlarımızdada her zaman ilke edindiği kuralları kendi bünyesinde en iyi şekilde uygulamaya devam edecektir.


  • 2005 yılında Ankara'da 500m² alanda CNC torna ve CNC dik işleme merkezi ile talaşlı imalat odaklı kurulan Sakarya Makine Sanayi, bu yıl 12. Hizmet yılını doldurmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sakarya Makine Sanayi kurulduğu günden bu yana CNC torna ve CNC dik işleme merkezi ile talaşlı imalat için odaklanan altyapısını bu amaçla geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir.
  • İşletmemiz 2014 yılında hidrolik silindir imalatına girmiştir. Ayrıca Traktör Hidrolik Orta Kol üretimi yapmaktayız. Hidrolik üretiminde gösterdiğimiz üstün başarıdan dolayı, 2016 yılınınn ikinci yarısından itibaren işletmemiz traktör kepçe imalatına başlamış bulunmaktadır.


Ürünlerimizi incelemek için tıklayın..